Najčastejšie otázky

Prevádzkujete aj kamennú predajňu?

Áno, prevádzkujeme aj kamennú predajňu kde si môžete naše produkty pozrieť a vyskúšať. Viac informácií o našej kamennej predajni nájdete >>> TU.

 

Je potrebné sa pred nákupom vo vašom e-shope zaregistrovať?

Nie, v našom e-shope nie je potrebné sa pred nákupom zaregistrovať.

 

Aké sú u vás spôsoby platby?

U nás sa dá platiť dobierkou pri prevzatí, prevodom na bankový účet, platobnou kartou, prostredníctvom Shoptet Pay a Google Pay a takisto aj v hotovosti pri osobnom odbere v našej kamennej predajni. Viac informácií o spôsoboch platby nájdete >>> TU.

 

Aké sú u vás spôsoby dopravy?

Objednávky odosielame kuriérom GLS, Packetou a Slovenskou poštou. Viac informácií o spôsoboch dopravy nájdete tu >>> TU.

 

Poskytujete aj dopravu zadarmo?

Áno, dopravu zadarmo poskytujeme pri nákupe nad 99 €.

 

Poskytujete aj možnosť osobného odberu?

Áno, osobný odber je možný na adrese našej kamennej predajne: MOKKO mokosak collection, OC Klinec 2. nadzemné podlažie, Hviezdoslavovo námestie 213, 029 01 Námestovo.

 

Ako rýchlo vybavujete objednávky?

Objednávky zvyčajne vybavujeme ihneď a odosielame do 24 hodín. V niektorých prípadoch, ako pri produktoch na objednávku sa môže dodacia lehota predĺžiť.

 

Aká je záručná doba produktov, ktoré ponúkate vo vašom e-shope?

Záručná doba našich produktov je podľa § 620 Občianskeho zákonníka stanovená na 24 mesiacov.

 

Ako mám postupovať pri reklamácii?

Pri reklamácii je potrebné, aby ste prešli >>> TU a postupovali podľa uvedených pokynov. V prípade nejasností alebo otázok nás môžete kontaktovať e-mailom na info@mokko.sk alebo telefonicky na čísle +421 910 399 399 a my vás oboznámime s ďalším postupom.

 

Keď mi tovar nesadne veľkosťou, farbou alebo sa mi jednoducho nepáči, môžem ho vrátiť?

Áno, samozrejme. Kupujúci v zmysle § 7 a nasl. zákona č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov o a zmene a doplnení niektorých zákonov, môžete vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní od prijatia.

Tovar musí byť zaslaný späť tak, aby sa počas prepravy nepoškodil, spolu s kópiou faktúry a formulárom na odstúpenie od zmluvy. Tovar nesmie byť poškodený, pokrčený a nemôže mať žiadne známky používania. Peniaze vám vrátime do 14 dní odo dňa, kedy nám bude tovar doručený späť na našu adresu. Viac informácií o vrátení nájdete >>> TU.