Užitočné informácie

Najčastejšie otázky

Prevádzkujete aj kamennú predajňu?

Áno, prevádzkujeme aj kamennú predajňu kde si môžete naše produkty pozrieť a vyskúšať. Viac informácií o našej kamennej predajni nájdete >>> TU.

 

Je potrebné sa pred nákupom vo vašom e-shope zaregistrovať?

Nie, v našom e-shope nie je potrebné sa pred nákupom zaregistrovať.

 

Aké sú u vás spôsoby platby?

U nás sa dá platiť dobierkou pri prevzatí, prevodom na bankový účet, platobnou kartou, prostredníctvom Shoptet Pay a Google Pay a takisto aj v hotovosti pri osobnom odbere v našej kamennej predajni. Viac informácií o spôsoboch platby nájdete >>> TU.

 

Aké sú u vás spôsoby dopravy?

Objednávky odosielame kuriérom GLS, Packetou a Slovenskou poštou. Viac informácií o spôsoboch dopravy nájdete tu >>> TU.

 

Poskytujete aj dopravu zadarmo?

Áno, dopravu zadarmo poskytujeme pri nákupe nad 99 €.

 

Poskytujete aj možnosť osobného odberu?

Áno, osobný odber je možný na adrese našej kamennej predajne: MOKKO mokosak collection, OC Klinec 2. nadzemné podlažie, Hviezdoslavovo námestie 213, 029 01 Námestovo.

 

Ako rýchlo vybavujete objednávky?

Objednávky zvyčajne vybavujeme ihneď a odosielame do 24 hodín. V niektorých prípadoch, ako pri produktoch na objednávku sa môže dodacia lehota predĺžiť.

 

Aká je záručná doba produktov, ktoré ponúkate vo vašom e-shope?

Záručná doba našich produktov je podľa § 620 Občianskeho zákonníka stanovená na 24 mesiacov.

 

Ako mám postupovať pri reklamácii?

Pri reklamácii je potrebné, aby ste prešli >>> TU a postupovali podľa uvedených pokynov. V prípade nejasností alebo otázok nás môžete kontaktovať e-mailom na info@mokko.sk alebo telefonicky na čísle +421 910 399 399 a my vás oboznámime s ďalším postupom.

 

Keď mi tovar nesadne veľkosťou, farbou alebo sa mi jednoducho nepáči, môžem ho vrátiť?

Áno, samozrejme. Kupujúci v zmysle § 7 a nasl. zákona č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov o a zmene a doplnení niektorých zákonov, môžete vrátiť bez udania dôvodu do 14 dní od prijatia.

Tovar musí byť zaslaný späť tak, aby sa počas prepravy nepoškodil, spolu s kópiou faktúry a formulárom na odstúpenie od zmluvy. Tovar nesmie byť poškodený, pokrčený a nemôže mať žiadne známky používania. Peniaze vám vrátime do 14 dní odo dňa, kedy nám bude tovar doručený späť na našu adresu. Viac informácií o vrátení nájdete >>> TU.

O nás


Mária Hrkľová MOKKOVykračujte s MOKKO

V dnešnom hektickom svete hľadáme niečo, čo nám dáva pocit pohodlia a identity. Móda sa stáva hlasom, ktorý vyjadruje náš štýl a osobnosť. Pre nás móda nie je len oblečenie, obuv či módne doplnky. Je to vyjadrenie lásky a kvality, ktorú si zaslúži každý z nás.

MOKKO je synonymum prémiovej kvality, ktorá sa odráža v detailoch našich kúskov. Každý je vyrobený s láskou a starostlivosťou tak, aby ste sa cítili sebavedomo a pohodlne. Nie je to teda len oblečenie, ale samotné vyjadrenie toho, ako sa práve cítite.

Pri tvorbe našich kolekcií sa zameriavame na detaily, ktoré robia z každého kúsku niečo výnimočné. Naša značka je pre tých, ktorí oceňujú prémiovú kvalitu a chcú sa cítiť sebavedomo. Či už ide o elegantný kožuch alebo pohodlný sveter na víkendové vychádzky, naše oblečenie vám poskytne štýlové riešenie na každú príležitosť.

Pre nás móda nie je len o súčasných trendoch, ale o vyjadrení samých seba. Sme tu, aby sme vám pomohli vyjadriť vašu jedinečnú osobnosť prostredníctvom kvalitného oblečenia. Preto vykročte s nami s eleganciou a nechajte svoj štýl hovoriť za vás.

 

Mária Hrkľová
MOKKO s. r. o.

Predajňa

Navštívte našu kamennú predajňu MOKKO v obchodnom centre Klinec v Námestove. Nájdete tu výber kvalitných kúskov od kožuchov, kožených búnd a oblečenia, ako sú roláky, saká, nohavice, až po obuvdoplnky a iné. Ak si nebudete vedieť vybrať, ochotne vám poradia naši zamestnanci.

Zároveň si tu môžete, v prípade osobného odberu, vyzdvihnúť objednávku z nášho e-shopu MokkoFashion.sk

 

Predajňa MOKKO v Námestove

 

 

 
Otváracie hodiny:

Pondelok - Piatok 09:00 – 17:00
Sobota 9:00 – 12:00
Nedeľa - Zatvorené

Kontakt:
+421 910 399 399
info@mokko.sk

Adresa:

MOKKO mokosak collection
OC Klinec 2. nadzemné podlažie
Hviezdoslavovo námestie 213
02901 Námestovo

 

 


 Fotogaléria

 


 

 

Starostlivosť o produkty

Ošetrovanie a údržba textílií

Pri kúpe textilných produktov treba dbať na to, že každý jeden materiál má svoje vlastnosti, podľa ktorých sa prirodzene správa. Z toho vyplýva, že tieto vlastnosti nie sú predmetom reklamácie.

 

Napr.:

- výrobky z prírodných vlákien (ľan, bavlna, vlna, hodváb) a chemických vlákien (viskóza) sú viac krčivé ale produkty z umelých vlákien (polyester, polyamid, polyuretán, polypropylén, akryl),

- polyester má vyššiu pevnosť a menej sa zráža narozdiel od viskózy , ktorá má vyššiu zrážanlivosť a nasiakavosť než ostatné vlákna,

- podiel polyakrylu v produktov má vyššiu mieru žmolkovania, preto odporúčame používať pracie prostriedky na jemné a vlnené textílie a taktiež odžmolkovač,

- pozor na sypanie pracích prostriedkov priamo na odev! VZNIK BIELYCH FĽAKOV!,

- postupovať podľa upozornení priložených k odevu, prať na rubovej strane, textílie so zníženou stálofarebnosť alebo zámerne odfarbované rifle prať osobitne,

 

Pracie prostriedky je potrebné vyberať podľa typov textilných výrobkov:

- biele a svetlejšie odtiene, stálofarebné odtiene a vzory, pri ktorých sa používa teplota prania 60°C odporúčame používať univerzálne pracie prostriedky,

- farebné produkty tmavších odtieňov a vzorov odporúčame prať pri teplote 30°C, 40°C, 50°C v pracích prostriedkov označených ako color

- pri pletených produktov, spodnej bielizni, plavkách alebo pančuchových výrobkov, šáloch a čiapkach používať pracie prostriedky tekuté, prostriedky označené ako color alebo prostriedky výlučne na jemne pranie označenie symbolom vlny alebo svetra,

- výrobky z vlny, hodvábu, zvieracej srsti a pod. odporúčame prať výlučne v prostriedkoch na to určených. Vhodný je režim prania na 30°C a tiež so zníženými otáčkami bubna bez odstredenia. Prádlo vyberieme z práčky mokré, jemne ho vyžmýkame a necháme vyschnúť vo vodorovnej polohe.

 

ODPORÚČAME dodržiavať symboly uvádzané na údržbu textilných a odevných výrobkov.

Ošetrovanie a údržba kože a kožušín

Aby Vám výrobok poslúžil na dlhšiu dobu treba dbať na jeho správne používanie a čistenie. Koža je 100% prírodný materiál, ktorý má množstvo nepravidelnosti, jaziev a odchýlok v hrúbke ale aj pigmentové škvrny. Tieto skutočnosti objasňujú pravosť kože a preto nie sú predmetom reklamácie. Kožušina je tiež 100% prírodný materiál. Je ich mnoho druhov ale napríklad tie, s ktorými sa budeme stýkať – dlhovlasé (líška, králik), majú tendenciu podľa odborných noriem púšťať chlpy. Taktiež to nie je predmetom reklamácie.

- odporúčame chemické čistenie, nie čistenie chemicky agresívnymi látkami ako napr. benzín a riedidlo,

- neodporúčame nosiť v daždivom počasí, vznik škvŕn,

- pri ošetrovaní kožušín treba dbať na vhodný prostriedok,

- nepoužívať horúcu vodu, odporúčame čistenie v čistiarňach,

- nepoužívať mydlo ani prostriedky na pranie s obsahov bielidiel,

- nepoužívať zmäkčovače tekutín,

- KOŽE ANI KOŽUŠINY NEPRAŤ V PRÁČKE!

- neodporúčame kože čistiť trením na sucho, strácanie lanolínu,

- pri väčších a rozsiahlejších znečisteniach odporúčame navštíviť čistiareň,

- nesušiť v sušičke, spôsobuje stvrdnutie kože,

- sušiť mimo priameho slnečného žiarenia aj mimo zdroja tepla.

 

Ošetrovanie a údržba obuvi

- pri výbere obuvi dbajte na to, na aký účel je obuv určená, pokiaľ sa bude obuv používať na iný účel ako je určená dôvod na reklamáciu nie je oprávnený,

- obuv si pred zakúpením poriadne vyskúšame, či sedí veľkosť, šírka, výška opätku, pohodlnosť atď., pokiaľ si obuv zvolíte nevhodne, záruka sa nevzťahuje na prípadne chyby z tohto dôvodu,

- pri obúvaní uzavretých strihov používajte obuvák, aby sa nezdeformovala zadná, pätová časť,

- pri šnurovacích modeloch dbať na zašnurovanie po poslednú dierku, aby nedochádzalo k posúvaní nohy po stielke a predratí prednej časti obuvi,

- obuv nikdy nevyzúvajte pristúpením päty, môže dôjsť k odtrhnutiu zadnej časti obuvi,

- obuv pravidelne ošetrujte a striedajte,

- snažte sa vyhnúť úplnému premočeniu obuvi,

 - obuv nikdy nesušte priamo na tepelnom zdroji, po vysušení ošetrite vhodným prípravkov určeným na daný zvršok,

- záruka sa na obuv nevťahuje, pokiaľ farby vnútorná časť obuvi vplyvom potu alebo premáčania obuvi, taktiež na mechanické poškodenie obuvi,

- obuv pravidelne kontrolujte a zabezpečte včasné opravy opätkov, spojov, lepených časti, stielok, päty, podošvy a iných vzniknutých chýb spojených s opotrebovaním. Ide o základnú údržbu, o ktorú sa stará zákazník.

Životnosť obuvi tiež záleží na pravidelnej údržbe použitých materiálov.

Kontaktná osoba: Mária Hrkľová, MOKKO s. r. o.